Series
Ratings
163- CLEVATESSRated ★ 4.0
- ShoutaiRated ★ 3.5
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 4.0- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0