Movies
Ratings
28
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MementoRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0