Series
Ratings
26
Search: WWWRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0- My First First LoveRated ★ 4.0

That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 5.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
A Poem A DayRated ★ 1.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0