Movies
Ratings
775
Last ChristmasRated ★ 3.0- Jingle Bell HeistRated ★ 1.0
- Good NewsRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0- I'll See You in My DreamsRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5- HarbinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0- Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
- UprisingRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0