Movies
Ratings
154
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0- The End of the StormRated ★ 5.0
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Brokeback MountainRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0