Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0- Hyper KnifeRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 3.5
- Bloody HeartRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.5- The TyrantRated ★ 3.0
- Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.5