Titles you rated
King of ComedyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5- ARQRated ★ 3.5
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 2.5
ImpostorRated ★ 3.5
SphereRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0