Series
Ratings
30- My NameRated ★ 0.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 2.5- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5