Series
Ratings
20
Modern FamilyRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.0

Princess HoursRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0