Movies
Ratings
382
HappyendRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 0.5
The Pod GenerationRated ★ 2.5
eXistenZRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 2.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Chaos WalkingRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0