Movies
Ratings
1553
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 3.5
Wicked CityRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5
MicmacsRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0- F(uck)lowerRated ★ 2.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam F91Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Inner SensesRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5- Red Mask KF94Rated ★ 3.0
The KidRated ★ 4.0- A Story about a Dog AbandonedRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.5