Movies
Ratings
13- The Artist: RebornRated ★ 4.5
The Bang Bang ClubRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Bread of HappinessRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
A Quiet DreamRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Night on EarthRated ★ 4.5
Permanent VacationRated ★ 4.5
I'm Not There.Rated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5