Movies
Ratings
61
He's on DutyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0