Movies
Ratings
541- Good NewsRated ★ 2.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
- Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5- Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5- Hitman 2Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5- Back in ActionRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0

FirefightersRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5