Series
Ratings
21
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 4.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0