Movies
Ratings
125
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The FighterRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0- ZeitgeistRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5