Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Loki Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5