Movies
Ratings
1737
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.5
The FivesRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5- The Old Guard 2Rated ★ 2.0
- The MatchRated ★ 3.5
- ZiamRated ★ 1.5
Dirty MoneyRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0