Series
Ratings
269- Battle of FatesRated ★ 4.0
- GnosiaRated ★ 4.0
- The DinosaursRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5