Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5