Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5