Movies
Ratings
1720
AnacondaRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Last Song You Left BehindRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.0
- BladesRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Sisters BrothersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0