Series
Ratings
83
ChernobylRated ★ 4.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0- The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5