Series
Ratings
16
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0

The ProducersRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0