Titles you rated

PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 2.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0