Series
Ratings
428
Pokémon OriginsRated ★ 3.0
Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.5
Pokémon X and YRated ★ 3.0- BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 1.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 2.5
Demon Lord 2099Rated ★ 3.5- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
The Story of the Girl Who Couldn't Become a WizardRated ★ 3.5- Puniru wa Kawaii SlimeRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 4.5
Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 4.0
GunbusterRated ★ 4.0
Yosuga no SoraRated ★ 4.0
Sound of the SkyRated ★ 4.5
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0- Girls Band CryRated ★ 3.5
CanaanRated ★ 4.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 2.5