Series
Ratings
23
Worlds WithinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
ResetRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
All InRated ★ 2.5