Movies
Ratings
320
Gangnam BluesRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0