Titles you rated
- Badly In LoveRated ★ 4.5
- S LineRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 2.0- Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0- Spicy CityRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0- EXchange Season 1Rated ★ 4.5
- EXchange Season 3Rated ★ 1.0
- Forky Asks a QuestionRated ★ 4.0
Deadly ClassRated ★ 2.0