Series
Ratings
355- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- Kurasumeitono Jyosi, Zenin SukidesitaRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Fune wo Amu: Watashi Jisho TsukurimasuRated ★ 4.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Perfect WomanRated ★ 3.5
ZenkamonoRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0