Titles you rated
Wu KongRated ★ 3.0
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Painted SkinRated ★ 1.5
American AssassinRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 1.0
StardustRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
Berlin SyndromeRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
KidnapRated ★ 3.5
UndisputedRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0