Titles you rated
WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 2.0
トップをねらえ2!Rated ★ 2.0
Sherlock HoundRated ★ 3.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0- Slayers ExcellentRated ★ 2.0
Please Save My EarthRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 2.0
GunbusterRated ★ 2.0- Mrs. PepperpotRated ★ 2.0
- Red Riding Hood ChachaRated ★ 2.0
- Star Trek: Deep Space NineRated ★ 2.0
- Star Trek: VoyagerRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 2.0
Knight RiderRated ★ 3.0
Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 1.0
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 1.0