Series
Ratings
349
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 5.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5- Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0