Titles you rated
Benny & JoonRated ★ 3.5
Mr. Holland's OpusRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 4.0
PulseRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
JackRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
Man on the MoonRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5