Series
Ratings
245- Love MeRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- AemaRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- MaidRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5