Movies
Ratings
81
The NegotiatorRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5