Movies
Ratings
16
FriendRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0