Movies
Ratings
672
WickedRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5- 20th Century GirlRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5