Series
Ratings
247
FleabagRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.0
- WellmaniaRated ★ 2.5
- Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
- One DayRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- ExpatsRated ★ 2.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 4.0
Love LifeRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5