Series
Ratings
222- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 3Rated ★ 4.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
- Kamiina Botan, the Drunken Appearance Is a Lily FlowerRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 4.0
CharlotteRated ★ 4.0- GANSO! BanG Dream ChanRated ★ 4.0
- BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
Turn-A GundamRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
KanonRated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 4.0- CITY THE ANIMATIONRated ★ 4.5
- New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
- Arknights: Rise From EmberRated ★ 4.0
Arknights: Perish in FrostRated ★ 4.0- My Melody & KuromiRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 4.0