Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5- High SocietyRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5- The Reservoir GameRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0- IntentionRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Savage GraceRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 5.0