Movies
Ratings
15
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0