Series
Ratings
95
DearestRated ★ 3.5- Dan Da DanRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5