Movies
Ratings
38
Doctor StrangeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0