Series
Ratings
193- Diary of a Strange LandRated ★ 5.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5
South ParkRated ★ 4.5- Inside Job Part 1Rated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5- The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0