Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 4.5