Movies
Ratings
699- HumintRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5- Ghost MansionRated ★ 3.0
- Trivial MattersRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0