Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0- KiddingRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5