Movies
Ratings
219
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- F(uck)lowerRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.5- On FallingRated ★ 3.5
- Seven DaysRated ★ 2.0
MacbethRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0