Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
(Love Song)Rated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Grand Maison ParisRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 4.5
Aibo: Gekijo-ban IIRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's ReportRated ★ 3.5
The Clone Returns HomeRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 5.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5- The Queen BeeRated ★ 2.0
1st KissRated ★ 4.5
Liar x LiarRated ★ 1.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.0